E dashura e Iscos: Jemi shumë garues, bëjmë seks çdo ditë

Sara Salamon ka zbuluar hollësi intime nga lidhja e dashurisë me futbollistin e Real Madridit, Isco Alarcon, duke thënë se bëjnë dashuri të paktën një herë në ditë.


Duke folur në emisionin televiziv spanjoll “La Resistencia”, ajo u pyet për jetën seksuale, siç pyeten të gjithë të ftuarit, transmeton Express.

Partnerja e mesfushorit të Real Madridit ka shpjeguar se të dy janë shumë garues dhe se donin të jepnin një përgjigje të mirë në emision.

“As ai e as unë nuk donim të vinim në këtë emision derisa të ishim në gjendje të thoshim se bëjmë seks një herë në ditë”, tha Sara.

“Por pastaj libri im ndodhi dhe nuk ia arritëm. Kemi pasur shumë punë dhe fëmijë. Por ne jemi shumë garues”, shtoi ajo.