×
 • Sport
 • Sport / Foto

  E konfirmon Hajrulla Çeku, punimet në “Fadil Vokrri” po shkojnë drejt fundit

  Reporteri
  15 Qershor 2024 | 13:40

  I pari i Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku ka dhënë lajmin e gëzueshëm për futbolldashësit kosovar.

  Përmes një postimi në Facebook, ministri ka konfirmuar se punimet në stadiumin “Fadil Vokrri” po shkojnë drejt fundit.

  Ai tutje shton se qëllim e kanë pasur që punimet të shkojnë mbarë dhe në mënyrë profesionale.

  Postimi i tij:

  🏟️ Punimet në stadiumin “Fadil Vokrri” drejt përfundimit.

  Jemi siguruar që të punohet me intensitet e profesionalizëm të lartë. Fusha hibrid e vendosur është teknologjia e fundit e fushave dhe e para e llojit të tillë në Kosovë.

  🎖️Mirëmbajtja do të bëhet me pajisje të veçanta dhe inovative të cilat janë të dedikuara për fushat hibrid.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!