E morën veshë edhe gjermantë: Rashica s’është ‘normal’

Milot Rashica është dashuruar në golin dhe s’po lë ndeshje pa shënuar me Werder Bremenin


Ylli nga Vushtrria para pak minutave ia terroi edhe Freiburgut, ndërsa tani po bëhen tri ndeshje radhazi duke shënuar, shkruan Reporteri.net

Miloti po kalon në formën më të mirë në karrierë dhe nuk është aspak çudi që po e kërkojnë shumë klube të njohur evropiane.

Faqja zyrtare e Werder Bremen menjëherë pasi shënoi gol Rashica bëri një postim në Twitter.

“Ky njeri është i pabesueshëm,” thuhet në postimin e bërë nga Werder Bremen. /Reporteri.net/