E rrahu portierin, trajneri turk kacafytet me sigurimin

Humbja 3-1 ndaj Kosovës e ka nervozuar tej mase trajnerin U21 të Turqisë.


Pas përfundimit të ndeshjes ai është përleshur fizikisht me sigurimin.

Një video që ka siguruar Reporteri.net shihet dëgjohen zëra brenda zhveshtore ku thonë se trajneri truk po përleshet fizikisht me sigurimin.

Kjo përleshje mes tyre ka ndodhur për shkak se sigurimi paraprakisht ka rrahur portierin e Turqisë.

Ky incident ndodhi pas Kosova U21 e mposhti me rezultat 3-1 Turqinë U21 dhe rrëmbeu vendin e parë në tabelë me 6 pikë. /Reporteri.net/.