Formacionet zyrtare: Leeds – Liverpool

Sonte me fillim nga ora 17:30 do të zhvillohet takimi ndërmjet Leeds dhe Liverpoolit, duel ky në kuadër të xhiros së katër në Premierligë.


Klopp tashmë ka publikuar edhe formacionin zyrtare për këtë sfidë që ‘The Reds’ janë mysafir, shkruan Reporteri.net

Më poshtë mund ta shikoni formacionin e Liverpoolit dhe Leeds.