Gjermania e përmbys rezultatin me Portugalinë brenda tre minutave, Guerreiro shënon autogol

Gjermania ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Portugalisë, duke e përmbysur rezultatin dhe tani po prin 1:2.


Ishte Guerreiro i cili shënoi autogol.

Paraprakisht për barazim shënoi Havertz.