Gjermania ia hup topin Portugalisë, shënon edhe golin e katërt

Gjermania ka arritur të shënojë edhe golin e katërt ndaj Portugalisë dhe tani po prin 1:4.


Ishte Gosens i cili shënoi këtë herë një gol me kokë në minutën e 60-të të ndeshjes.

Për dallim nga pjesa e parë, në të dytën po shohim në fushë vetëm Gjermaninë që po e “shkel” kampionin në fuqi.