Griezmann e realizoi golin më të bukur të mbrëmjes, shënoi me thembër dhe ne mes të këmbëve të portierit

Barcelona e ka mposhtur Ferencvarosin në udhëtim me rezultat 3-0 në kuadër të Ligës së Kampionëve


Antoine Griezmann shënoi një gol shumë të bukur në këtë takim, shkruan Reporteri.net

Sulmuesi francez pranoi një top të mirë nga Jordi Alba dhe mposhti portierin kundërshtarë pas një goditje me thembër.

Ky gol ishte njëri nga më të bukurit të mbrëmjes së sontme në Ligën e Kampionëve. /Reporteri.net/