×
 • Sport
 • Sport

  Hidhet shorti i Champions League, zbuloni “ndeshjet e zjarrta” çerekfinale

  Reporteri
  17 Mars 2023 | 12:21

  Në Nyon të Zvicrës është tërhequr shorti në Ligën e Kampionëve.

  Këto janë ndeshjet çerekfinale:

  Real Madrid – Chelsea

  Inter – Benfica

  Manchester City – Bayern Munich

  Milan – Napoli

  Ndeshjet e para zhvillohen të martën më 11 dhe të mërkurën më 12 prill, ndërsa ato të kthimit më 18 dhe 19 prill.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!