×
 • Sport
 • Sport

  Jasir Asani: Jemi më të fortë se kurrë më parë, do të jetë viti ynë

  Reporteri
  22 Shkurt 2024 | 14:19

  Viti 2023 ishte më i miri në karrierën e Jasir Asanit.

  Futbollisti shqiptar nga Maqedonia e Veriut shkëlqeu në fanellën e Kombëtares shqiptare, të cilën me golat dhe kontributin e tij e ndihmoi që të kualifikohej në Kampionat Evropian.

  E tash, futbollisti ofanziv do ta nisë vitin 2024 me ambicie të mëdha, si me klubin e tij ashtu edhe me Kuqezinjtë.

  Ndonëse pritej një rikthim i tij në futbollin evropian, 28 vjeçari mbeti megjithatë në Korenë e Jugut, respektivisht në ekipin Gwngju FC.

  Ish-futbollisti i Vardarit, Shkupit, Pobedas, Partizanit, AIK e Kisvarda, e ka bërë një postim në rrjetet sociale, përmes së cilit i ka shprehur ambiciet e tij për vitin 2024, duke u shprehur optimist se ky do të jetë një vit pozitiv dhe i suksesshëm për të dhe për shqiptarët në përgjithësi.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!