‘Kërcet’ grushti në ‘Tepihun e Kuq’, McGregor rrihet me reperin amerikan

Një mosmarrëveshje e pazakontë ndodhi dje në ‘Tepihun e Kuq’ të ‘VMA’, ku të ftuar ishin figura të ndryshme nga muzika, arti dhe sporti.


Sipas raportimeve të ‘TMZ, përleshja ndodhi mes luftëtarit të UFC-së, Conor McGregor dhe reperit të njohur amerikan, Machin Gun Kelly, përcjellë Reporteri.net

Sipas gazetës, thuhet se zënka erdhi pasi reperi nuk dëshironte fotografi me McGregor ose e gjithë kjo u bë për vëmendje nga luftëtari i UFC-së, pasi dihet edhe nga e kaluara se irlandezi bën gjëra të tilla për të kapur vëmendjen e mediave.

Kështu, gjithçka u vendos në vend, pasi aty ishte sigurimi që ndërhyri për t’i ndarë ata.

Më poshtë videon nga ky moment: