Kololli i shkon në konak Nustretit, e provon edhe ai biftekun prej arit

Kuzhinieri i famshëm turk Nusret Gokçe, është pikë ku ndalen shumë futbollistë dhe sportistë e të famshëm të tjerë për të provuar biftekun nga duart e tij.


Kësaj here mysafir ishte futbollisti i Kosovës Benjamin Kololli.

Ylli i Zurichut ka postuar pamje nga darka e tij së bashku me futbollsitin Maxime Dominguez.

Ata kanë porositur Biftek të larë në Ari që është edhe ushqimi më i shtrenjtë në ndonjë restorant.

Fotografitë janë marrë nga llogaria e Benjit në Instastory.