Lajm i mirë për Conten, lojtari kalon Koronavirusin dhe është gati për nesër

Inter ka marrë një lajm të mirë pasi Ashley Young ka kaluar Covid-19.


Në testimet e fundit, lojtari titullar I zikaltërve është testuar negative, ndërsa do të jetë gati për ndeshjen e ditës së nesrme.

Zikaltërit do të përballen me Genoan në transfertë, me ndeshjen që do të luhet në orën 18:00.

Covid-19 ka gjunjëzuar disa skuadra në Serie A, me shumë lojtarë që janë në izolim. Kjo situatë nuk ka kursyer as skuadrat big, që prej situatës kanë disa mungesa.