Legjendat e Realit mposhtin ata të Chelseas

Plot 9 gola dhe spektakël, emocione dhe sidomos publik i jashtëzakonshëm.


Real Madrid-Chelsea ishte parada e legjendave, por edhe mundësia për t’u zbavitur për shumë tifozë, që në “Bernabeu” asistuan një takim të bukur.

Real Madrid fitoi 5-4 një ndeshje ku pati edhe gola shumë të bukur.