Liga e Kampionëve LIVE | Atletico Madrid – Liverpool dhe Dortmund – Paris SG

Sonte me fillim nga ora 21:00, do të zhvillohen dy takimet të rëndësishme për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve.


Atletico pret Liverpooli në shtëpi, ndërsa Paris SG “zbarkon” në Singla Iduna Park” kundër Dortmundit, shkruan Reporteri.net.

Pritet të jenë ndeshje të zjarrta, pasi dihet forma e lartë e tyre në kampionatet përkatëse si dhe tifozeria e tyre e “çmendur”.

Ndërkaq, Reporteri më poshtë ju sjellë LINKU e ndeshjeve të sotme LIVE.

LINKU1ATLETICO – LIVERPOOL

LINKU2DORTMUND – PARIS SG