Mbaroi miqësia, erdhi armiqësia: Demiral dhe Bare kapen keq mes vete

Ndeshja mes Turqisë dhe Shqipërisë duket se do të prodhoj një ndeshje me tensione dhe tejet intensive.


Ende pa u bërë 10 minuta, gjyqtari është detyruar të ‘shkep’ kartona të verdhë tek dy kombëtaret, shkruan Indeksonline.

Mesfushori i Shqipërisë, Bare pati një përplasje me mbrojtësin e Turqisë, Demiral.

Ky i fundit pas një ndërhyrje, dëshiroj të ‘sqaroj’ hesapet me Baren edhe në mënyrë fizike.

Por, reagimi i lojtarëve dhe referit ishte i shpejtë. Ai i ndëshkoi dy lojtarët me karton të verdhë.