×
 • Sport
 • Sport

  Ndërpritet finalja e Superkupës, tifozët po largohen nga palestra

  Reporteri
  17 Shtator 2023 | 18:29

  Ka nisur zbrapsja e tifozëve nga palestra në Suharekë. Ndeshja në mes Trepçës dhe Pejës në finalen e Superkupës është ndërprerë.

  Policia ka nisur të largojë  dy grupet e tifozëve nga palestra dhe vetëm pas largimit të tyre pritet të nis ndeshja. Fillimisht po largohen tifozët mitrovicas dhe me pas ata pejan.

  Trepça është në epërsi 39:32, deri në fundin e pjesës së parë kanë mbetur edhe 59 sekonda.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!