×
 • Sport
 • Sport

  Ndodh veç në Turqi: Tifozi hyn në fushë dhe godet me shkop në kokë portierin

  Reporteri
  30 Nëntor 2022 | 11:47

  Ndeshja mes Goztepes dhe Altay është ndërprerë pas një zhvillimi të tmerrshëm në fushë.

  Një tifoz i Goztepes u fut në fushë dhe goditi me shkop në kokë portierin e ekipit kundërshtar Altay, Ozan Evrim Özenç.

  Një gjest aspak i mirë ky që në fund çoi në suspendimin e ndeshjes, pasi siguria dështoi dhe një futbollist u dëmtua nga sulmi i tifozit./LIG sport

  Më poshtë keni pamjet shokuese:

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!