Ndodh veç në Turqi: Tifozi hyn në fushë dhe godet me shkop në kokë portierin

Ndeshja mes Goztepes dhe Altay është ndërprerë pas një zhvillimi të tmerrshëm në fushë.

Një tifoz i Goztepes u fut në fushë dhe goditi me shkop në kokë portierin e ekipit kundërshtar Altay, Ozan Evrim Özenç.

Një gjest aspak i mirë ky që në fund çoi në suspendimin e ndeshjes, pasi siguria dështoi dhe një futbollist u dëmtua nga sulmi i tifozit./LIG sport

Më poshtë keni pamjet shokuese: