×
 • Sport
 • Sport

  Neymar me mesazh emocionues pas largimit të Messit

  Reporteri
  05 Qershor 2023 | 9:48

  Neymar dhe Messi e kanë një shoqëri që rrallë shihet në futboll.

  Dikur si bashkëlojtarë te Barcelona, fituan gjithçka çka fitohet.

  E më pas, ata u ribashkuan për dy sezone edhe te PSG, por tani rrugët e tyre u ndanë sërish.

  Neymar ka postuar një mesazh shumë emocionues pas largimit të Messit nga “Parku i Princave”.

  “Vëlla.. nuk na doli ashtu siç e menduam por u munduam më të mirën. Ishte kenaqesi te ndaja edhe 2 vite me ju. Suksese në etapën tuaj të re dhe qofsh i lumtur. Të dua”, shkroi Neymar.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!