Nuk di të ndalet ky njeri jo, Rashica kësaj radhe me një super asist për epërsinë e Werderit

Werder Bremeni e ka rikthyer epërsinë ndaj skuadrës së Freiburgut me golin e Gebre Selassiet i cili u asistua nga kush tjetër pos Milot Rashicës.


Rashica mori një top në krahun e majtë të sulmit dhe arriti ta dërgonte për mrekulli në zonë me ç’rast Selassie shënoi me kokë, shkruan Reporteri.net

Ky ishte goli që shënoi Selassie:

Ndryshe, pak më herët, Rashica ishte protagonist i një tjetër goli të bukur të shënuar./Reporteri.net/