×
 • Sport
 • Sport

  Olise merret vesh me Bayernin

  Reporteri
  21 Qershor 2024 | 22:32

  Anësori francez i Crystal Palacet, Michael Olise është pajtuar për kushtet personale me Bayern Munichun.

  24-vjeçari shumë shpejtë pritet të zyrtarizohet sepse është marrë vesh edhe për kontratën me gjigantin gjerman.

  Olise ka refuzuar kontratën e re nga klubi londinez.

  Bayern, Newcastle dhe Chelsea kishin shprehur interesim për të, por Olise vendosi për Bayernin.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!