×
 • Sport
 • Sport

  “Përleshen katër futbollistë”, Man Utd e përgënjeshtron lajmin e publikuar

  Reporteri
  19 Shtator 2023 | 14:53

  Manchester United nuk është duke kaluar momente të mira në këtë fillim-sezoni.

  Aktualisht, “Djajtë e Kuq” e shohin veten në vendin e 13-të në tabelë, ndërsa trajneri Erik ten Hag rrezikon të shkarkohet.

  E pas humbjes nga Brightoni duket se nervat janë ngritur në dhomat e zhveshjes së United.
  Sipas mediumit britanik “The Sun”, në fund të ndeshjes së humbur nga skuadra e De Zerbit, ka pasur përleshje mes lojtarëve të Man Utd.

  Gjithçka duket se ka nisur pas një diskutimi mes Bruno Fernandes dhe Scott McTominay, ndërsa duket se aty janë përfshirë edhe Lisandro Martinez e Victor Lindelof.

  Klubi anglez megjithatë ka përgënjeshtruar gjithçka, sipas mediumit tjetër britanik, “Daily Mail”.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!