Rashica: Me plotë meritë fituam 3 pikë

Sulmuesi Milot Rashica është ndarë i kënaqur me fitoren e sontme ndaj Malit të Zi.


Ai ka thënë se kanë fituar me meritë.

“Kemi dashur të sulmojmë në çdo moment dhe arritëm tri pikë shumë të rëndësishme”, ka thënë Rashica pas ndeshjes, shkruan Reporteri.net.

Ai ka thënë se është i kënaqur edhe me paraqitjen që ka bërë sonte pas lëndimit që kishte.

“Sa jam kthy dhe kam pauzu dhe vyne 2-3 ndeshje të arrihet kondicioni në nivelin më të lartë. Kam dhënë maksimumin në ndeshjen e sontme”, ka deklaruar Rashica. /Reporteri.net/.