Reagimi i Bernard Berishës pasi shkëlqeu ndaj Zenitit duke shënuar 2 gola

Bernard Berisha sot pati edhe një tjetër paraqitje fantastike në kampionat rus


Akhamt Grozny barazoi 2-2 me Zentin, në një ndeshje ku për vendasit dy golat i realizoi reprezentuesi kosovar, shkruan Reporteri.net

Berisha në fund u shpall edhe lojtari i ndeshjes, derisa tani ka reaguar edhe në rrjete sociale.

“Lojtari i ndeshjes dhe kam shënuar 2 gola. Zoti është i madh,” ka shkruar Berisha në Facebook.

Ndryshe, djaloshi nga Peja ka shënuar 6 gola këtë edicion në kampionatin rus. /Reporteri.net/