Setien flet për të ardhmen e tij te Barcelona pas turpërimit që ia bëri Bayerni

Quique Setien me gjasë do ta paguajë faturën e humbjes 8-2 nga Bayern Munich në çerekfinale të Ligës së Kampionëve


Barcelona vështirë se do ta vazhdojë bashkëpunimin me Setienin, ani pse ky i fundit pas ndeshjes ka bërë të ditur se nuk e ka ndërmend të jap dorëheqje, shkruan Reporteri.net

“Vërtetë e dhimbshme. Zhgënjim i madh. Barcelona është një klub i madh. Kjo bën dëm dhe diçka me siguri do të ndryshojë.

“E ardhmja? Është shumë herët të mendoj nëse do të vazhdoj apo jo, kjo nuk varet nga unë, do të ketë reflektim duke pasur parasysh rëndësinë që ka për Barcelonën një humbje kaq poshtëruese,”. /Reporteri.net/