Shqipëria në epërsi ndaj Andorrës, Balaj shënon gol të bukur

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Shqipërisë dhe Andorrës, duel ky në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2020.


Golin e parë dhe të epërsisë për Kombëtare e Shqipërisë e ka shënuar, Balaj në minutën e 6’të të takimit, shkruan Reporteri.net.

Shqipëria po ia del shumë mirë në këta minuta të parë të duelit, por duhet të ketë kujdes pasi Andorra di edhe të ndëshkojë.

VIDEO