Skemë apo budallaki, kqyrne çka bën Xhaka dhe shoku i tij

Zvicra dje u mposhtë nga Danimarka me rezultat 1-0, ndërsa gjatë takimit një moment “magjik” e kanë prodhuar Granit Xhaka dhe Stephen Lichtsteiner


Dyshja e Kombëtares së Zvicrës janë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale për episodin që prodhuan gjatë ndeshjes me Danimarkën, shkruan Reporteri.net

Zvicrë fitoi një goditje dënimi, ndërsa tek topi qëndruan Xhaka dhe Lichtsteiner.

Prishtinasi largohet fillimisht nga topi dhe më pas ngjashëm vepron edhe Lichtsteiner. Vetëm ata dy mund ta dinë se çfarë kanë menduar në ato momente. Por video e tyre është bërë virale në Twitter dhe po komentohet me të madhe. /Reporteri.net/