Sonte zhvillohet super ndeshja mes Dritës dhe Feyenoordit, këto janë formacionet zyrtare

Drita sot përballet me Feynoordin, ndeshje e vlefshme për fazën kualifikuese të Europa Conference League.


Ky ballafaqim nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë.

Skuadra e Ardijan Nuhijut do ta ketë të vështirë përballjen e sotme pasi që Feynoordi dihet se është një skuadër shumë me histori që ka pasur shumë eksperincë në kompeticionet evropiane, transmeton Periskopi.

Këto janë formacionet zyrtare: