Sulmuesi shqiptar, Myrto Uzuni shënon gol të bukur kundër Juventusit në Ligën e Kampionëve

Myrto Uzuni ka shënuar gol për Ferencvarosin në ndeshjen kundër Juventusit


Juventusi po luan në shtëpi me Ferncvaros në kuadër të Ligës së Kampionëve dhe rezultati aktual është 1-0 në të mirë të skuadrës hungareze, shkruan Reporteri.net

Golin për Ferencvarosin e ka shënuar sulmuesi shqiptar, Myrto Uzuni.

Uzuni shënoi për mrekulli pas një asisti të dhënë nga Nguen në minutën e 19-të. /Reporteri.net/