Të ndarë nga dashuria për shkak të koronavirusit, futbollisti puth gruan nga xhami

Mbrojtësi i skuadrës së Valencias, Ezequiel Garay prej disa ditësh është vetizoluar, pasi ka dalë pozitiv me coronavirus.


Lojtari është duke qëndruar i vetëm në shtëpi, që të mos e përhap virusin e rrezikshëm te anëtarët e tjetër të familjes së tij.

Ai i takon familjarët e tij përfshirë edhe gruan te dritarja, ku këta të fundit afrohet për t’i treguar dashurinë që kanë për burrin dhe babin e tyre.

Ky fakt është bërë publik nga vetë futbollisti përmes një fotoje që ka postuar në “Instagram” ku duket se e puth gruan nga xhami.

 

View this post on Instagram

 

Ella siempre conmigo, pase lo que pase… Te amo mucho mi amor. GRACIAS 💪😍😘 #graciasmivida #G24

A post shared by Ezequiel Garay (@ezequielgaray24) on

“Ajo është gjithmonë me mua çfarëdo që ndodhë, të dua zemra ime”,- ka shkruar ai duke iu referuar bashkëshortes që i dhuron puthje nga xhami.