Thiago refuzoi ta bënte këtë gjë kur u transferua te Liverpooli, e dëgjoi këshillën e Torresit

Thiago Alcantara ka treguar një detaj interesant nga biseda që kishte me Fernando Torresin para transferimit në Liverpool


Fernando Torres i ka thënë mesfushorit spanjoll që të mos e prekë shenjën e famshme ‘This is Anfield’ deri në momentin që ai do ta fitojë një trofe me Liverpoolin, shkruan Reporteri.net

“Fernando Torres më ka thënë që të mos e prekë shenjën ‘This is Anfield’ deri në momentin që do të fitoj trofe me klubin,” ka treguar Alacantara.

Ndryshe, 29 vjeçari iu bashkua Liverpoolit javën e kaluar dhe debutoi menjëherë në ndeshjen kundër Chelseat ku tregoi një performancë fantastike. /Reporteri.net/