Tifozi puth gazetaren shqiptare, ajo nuk duron dhe tenton ta godasë

Ditën e djeshme një gazetare e shqiptare u bë virale pasi  teksa po raportonte LIVE, një tifoz iu afrua dhe e puthi në faqe.

Gazetarja këtë moment e kaloi me sportivitet edhe pse një puthje e dytë i erdhi pak më vonë nga një tjetër tifoz.

Por një rast i ngjashëm ka ndodhur edhe mbrëmë, dhe një gazetare tjetër nuk ka reaguar aq mirë ndaj puthjes së tifozit.

Gazetarja ishte duke intervistuar një tifoz kur një tjetër iu afrua dhe e puthi. Por gazetarja nuk reagoi mirë dhe tentoi ta godasë por u ndalu nga operatori i saj.