Publikohen formacionet e Lazios dhe Bayernit, Vedat Muriqi nuk starton kundër Bayernit në Champions

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Lazios dhe Bayern Munich që luhet në kuadër të Ligës së Kampionëve.


Ajo çfarë bie në sy është se sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, e nis nga stoli këtë takim.

Lazio:

Bayern Munich: