Veseli përgëzon Kosovën U21: E ardhme e ndritur në sportin kosovar, do të vazhdojmë investimet

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka reaguar pas fitores së kombëtarës U21 të Kosovës në ndeshjen kundër Turqisë.


Në “Fadil Vokrri”, dardanët triumfuan 3 me 1 ndaj Turqisë, ndërsa Veseli në Facebook ka shkruar se kjo është një ndjenjë e forte e krenarisë.

Ky është postimi i tij i plotë:

Një tjetër ndjenjë e fortë krenarie kur sheh lojën tejet të bukur me fitore të Kombëtares së Kosovës U21.

Një e tashme dhe e ardhme e ndritur në sportin e Kosovës. Do të vazhdojmë të investojmë shumë më shumë në rininë tonë. /Reporteri.net/.