Vjen goli i parë në takimin Kosovë-Spanjë

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Kosovës dhe Spanjës, duel ky në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës 2022.

Golin e parë edhe të epërsisë për Spanjën e ka shënuar Pablo Fornals në minutën e 32-të të takimit, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net“.

Rezultati aktual i takimit është 0-1.

Goli: