Werderi me anë të Rashicës paralajmëron kundërshtarin e sotëm në Bundesliga

Werder Bremen sot do të luajë me Frankfurtin në kuadër të javës së gjashtë në Bundesligë


Milot Rashica pritet që të luajë në këtë takim, derisa klubi i tij e ka paralajmëruar kundërshtarin e tyre se kosovar mund t’i shënojë një tjetër gol, shkruan Reporteri.net

Vushtriasi ka realizuar dy gola në tri ndeshjet e fundit me Frankfurtin.

“Milot Rashica ka shënuar dy gola në tri ndeshjet e tij të fundit kundër Eintracht Frankfurt. Duke shpresuar se ai mund të bëjë një tjetër sot”, shkruan faqja zyrtare e Werderit.

Ndryshe, ndeshja Frankfurt – Werder luhet sot dhe fillon nga ora 15:30. /Reporteri.net/