×
 • Sport
 • Sport

  Xhudistët e Kosovës morën pjesë në kampin stërvitor olimpik në Hungari

  Reporteri
  13 Prill 2024 | 10:32

  Është mbyllur sot kampi stërvitor olimpik në Tata të Hungarisë, që kishte nisur më 8 prill.

  Në këtë kamp stërvitor morën pjesë edhe disa xhudistë nga Kosova.

  Ekipi i Kosovës ishte i përbërë nga Akil Gjakova, Dardan Cena, Dion Sharapolli, Loris Sharapolli, Muhamedin Veseli, Anes Veseli dhe Rios Kuka.

  Ekipi ishte nën udhëheqjen e trajnerit, Fatos Tabaku.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!