×
 • Sport
 • Sport

  Zhegrova e do një klub më të madh, Lille befason me vendimin e fundit

  Reporteri
  13 Qershor 2024 | 13:59

  Edon Zhegrova pati një sezon për t’u mbajtur mend me fanellën e Lille.

  Ai ishte prej lojtarëve më të dalluar, duke e ndihmuar skuadrën të sigurojë vendin në kualifikimet për Ligën e Kampionëve.

  E vet Zhegrova ka shprehur dëshirën për t’u larguar te një klub më i madh.

  Megjithatë, Lille e ka “bllokuar” yllin kosovar.

  Presidenti i klubit francez u shpreh se vetëm lojtarët Leny Yoro dhe Jonathan David mund të shiten, duke ia bllokuar çdo derë Zhegrovës.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!