ZYRTARE: Florent Hadërgjonaj nënshkruan me Kasimpasa

Florent Hadërgjonaj ka nënshkruar kontratë 3-vjeçare me klubin turk Kasimpasa


Mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës është larguar përfundimisht nga Huddersfield dhe tani iu është bashkuar Kasmipasas, aty ku ka qenë i huazuar sezonin e kaluar, shkruan Reporteri.net

Hadërgjonaj ka nënshkruar një kontratë 3-vjeçare me Kasimpasa.

Është klubi turk që me anë të një njoftimi në rrjetet sociale ka bërë të ditur për transferimin e përhershëm të Hadërgjonajt. /Reporteri.net/