Haziri: Dialogu politik ka rënë për toke

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, ka thënë se kryeministri Albin Kurti nuk u takua fare me opozitën para se të fillojë...
Moti në Prishtinë

Fejohet Miran Ramadani, publikon foto me partneren

Personazhi i njohur i rrjeteve sociale, komediani Miran Ramadani është fejuar. Pas një lidhjeje mjaft të gjatë (të cilën e ka mbajtur goxha mirë sekret),...

“Paraja nuk është gjithçka”, Majk ironizon me shprehjen e njohur

Rep-artisti Majk është në fokus të mediave rozë shkak i jetës profesionale e asaj personale. Krahas angazhimeve të shumta profesionale këtë sezon, artisti shpesh herë...

Dua Lipa sjell fotografi të tjera nga pushimet në jug të Shqipërisë

Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Dua Lipa, është duke i kaluar pushimet verore në Shqipëri. Këtë gjë ajo e ka bërë të ditur përmes disa...

Dieta që mund t’ ju shpëtojë veshkat

Edhe nëse nuk keni pasur kurrë gurë në veshka, me siguri e dini se uji është “arma” juaj më e fuqishme kundër tyre. Megjithatë,...

Mefi i VV-së komenton takimin e Kurtit dhe Vuçiqit në Bruksel

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka komentuar takimet e sotëm në Bruksel mes Kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit dhe Presidentit të...

Haziri: Dialogu politik ka rënë për toke

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, ka thënë se kryeministri Albin Kurti nuk u takua fare me opozitën para se të fillojë...