Merr flakë katedralja e njohur

Notre-Dami, katedralja e cila është në mesin e katedraleve më të famshme të botës, është përfshirë nga flakët gjatë ditës së sotme, thuhet nga shërbimi i zjarrfikësve dhe dëshmitarëve.


Pamjet e publikuara në internet, shfaqin një tym i cili del nga pjesa e tavanit të katedrales.

Shihni disa pamje nga Parisi: