Pamje të frikshme: Shikoni si i riu futet në tren dhe rrahë keq 29-vjeçaren

Kamerat e sigurisë në metronë e Miamit, kanë fiksuar momentin kur një burrë ka dhunuar brutalisht një pasagjere pa ndonjë shkak.


Në videon e publikuar shfaqet një 25-vjeçar, i identifikuar si Joshua James King, 25-vjeç, teksa dhunon barbarisht 29-vjeçaren Andrea Puerta.

 

I riu futet në tren dhe pa ndonjë arsye specifike nis të dhunojë vajzën.

“Më kujtohet që i kam thënë ‘mjaft, por ai nuk ndalej. Në një moment është ndalur dhe më tha ‘më fal’ dhe vazhdoi të më godasë, nuk e dija se çfarë po ndodhte. Kurrë nuk e kam takuar ndonjëherë atë person, kurrë”, ka deklaruar para policëve 29-vjeçarja.

Dhunuesi arriti të arrestohej ndërsa u mësua se të njëjtin veprim e kishte kryer edhe me dy persona të tjerë.