Trump i jep merita këtij qeni për kapjen dhe vrasjen e liderit të ISIS-it

Donald Trump ka bërë një postim interesant në twitter, duke i dhënë merita një qeni për kapjen dhe vrasjen e liderit të ISISI-it.


Ai ka publikuar një foto të qenit duke thënë se ai ka bërë një punë të mrekullueshme në kapjen dhe vrasjen e Abu Bakr al-Bagdadit.

Ky është postimi i plotë i Trump: