×
Extra
Extra
Gazetarët e njohur, Baton Haxhiu dhe Blendi Fevziu, së bashku me biznesmenin Saimir Mane, kanë shkelur tokat e Panamasë ditët e fundit....
10:30 | 12 Mars 2019

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!