×
 • Extra
 • Tech&Auto

  Samsung ka prodhuar një veturë, kështu duket

  Reporteri
  10 Prill 2019 | 18:53

  Renault Samsung Motors XM3 Inspire është duke shijuar premierën e tij botërore në 2019 Motor Show në Seul.


  Ky model mbante logon e Renault në grilën e saj dhe pritet të hyjë në prodhim gjatë këtij vitit.

  XM3 Inspire, i sapo lansuar, do të bashkohet me një sërë sedanë të tjerë nga Renault dhenë Seul Motor Show-in në Seul, i cili zgjat nga 29 marsi deri më 7 prill.

  Ndiqini disa fotografi të modelit, të siguruara nga Carbuzz.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!