Agim Bahtiri rezulton pozitiv me Covid-19

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka rezultuar pozitiv me COVID-19.


Ai tha se pas disa simptomave është testuar dhe se ka rezultuar pozitiv.

Njoftimi i tij i plotë:

Të nderuar qytetarë dhe bashkëpunëtorë,

Ju njoftoj se pas disa simptomave kam bërë testin për COVID-19, ku kam dalë pozitiv.

Shihemi së shpejti.

Ndryshe, pak më parë njoftoi se pozitiv me coronavirus ka rezultuar edhe Glauk Konjufca.