Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë

Një aksident i rëndë raportohet se ka ndodhur pak më parë në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë, shkruan Reporteri.net.


Në pamjet shihet se në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura, gjersa ende nuk dihet nëse ka  të lënduar.

Ambulanca  dhe zjarrfikësit shihet të ketë arritur në vendin e ngjarje.

Ndërkohë, nga Policia kanë thënë se nuk kanë ende detaje.