Aksident në magjistralen Lipjan-Shtime, ka të lënduar

LAJMI I FUNDIT - REPORTERI

Rreth orës 12:40, është raportuar për një aksident trafiku në rrugën “Ibrahim Rugova” në Lipjan, respektivisht në magjistralen, Lipjan – Shtime.


Policia ka konfirmuar se në aksident janë përfshirë dy automjete, ndërkaq trajtim mjekësor.

“Njësia rajonale e trafikut kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim lidhur me rrethanat e këtij aksidenti”, thuhet në konfirmimin e policisë.