Aksident në Shtime, lëndohen dy persona

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti në Shtime. Në aksident janë përfshirë dy vetura njëra me targa të Bullgarisë dhe tjetra me targa vendore.


“Përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar vozitësi mashkull dhe pasagjerja femër të dy shtetas të Bullgarisë, si dhe vozitësi i veturës tjetër me një pasagjer të dy meshkuj K/Shqiptarë të cilët kanë pranuar tretman mjekësor”, njofton policia.

Lënda e rastit i referohet gjykatës kompetente.