×
 • Lajme
 • Lajme / Operacion policor

  Aksion i Krimeve Kibernetike në disa rajone të Kosovës

  Reporteri
  19 Shtator 2023 | 9:38

  Drejtoria për Hetimin e Krimeve Kibernetike është duke realizuar një operacion policor, i cili përfshinë disa lokacione të ndryshme, në disa rajone të Kosovës.

  Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani, duke e konfirmuar aksionin për Gazetën Online Reporteri.net, tha se operacioni policor është duke u realizuar në bashkëpunim dhe koordinim me organet e drejtësisë.

  “Pas përfundimit të operacionit pritet të bëhen të ditura detajet”, tha Kelani.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  Reporteri, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!